Przejdź do treści

o mnie

moja historia

moja historia

Nazywam się Magdalena Szymko i jestem projektantem wnętrz.

Nowe wzory, trendy, kolory to coś co zawsze powoduje u mnie motylki w brzuchu i ekscytację. Na shopping zamiast do galerii handlowych, chodzę do sklepów budowlanych lub meblowych bo to mnie odpręża i pozytywnie nastraja.

Wiedza którą dysponuje z powodzeniem pozwala mi projektować funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza dla każdego. Jednak codziennie uczę się czegoś nowego, poznaje nowe rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne, dzięki czemu moje projekty stają się coraz lepsze.

Nie lubię schematów i monotonii, dlatego tworzę projekty, które nie zawsze wpisują się w trendy internetowe. Wierzę że każda, nawet najmniejsza zmiana jest dobra by wyjść ze schematu i wyróżnić się.

Jedną z rzeczy, która mnie wyróżnia jest fakt, że jako jedna z niewielu projektantów na rynku, nie biorę prowizji od producentów. Oznacza to, że możesz mieć pewność iż produkty czy meble, które Ci polecam są w 100% dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Pokażę Ci, że zmiana wyglądu wnętrza w którym spędzasz 2/3 swojego życia, może mieć ogromnie pozytywny wpływ na całą resztę Twojego życia.

Moją ogromną pasją są podróże, uwielbiam zwiedzać nowe kraje, poznawać nowe kultury i styl życia innych narodów. Jestem zakochana w Azji, jej mieszkańcach, kulturze i architekturze. Najbardziej jednak uwielbiam ich kuchnię, zawsze próbuję jedzenia w lokalnych knajpkach, a moim ulubionym daniem jest Pad Thai, szczególnie w wersji z krewetkami.

Jestem certyfikowanym płetwonurkiem PADI, spędziłam 6 lat nurkując i filmując podwodne życie w Egipcie. W wolnych chwilach staram się jak najczęściej wracać pod wodę, gdyż uwielbiam spokój tam panujący.

Po godzinach jestem też sędzią sportowym, sędziuje futbol amerykański. Lubię ten sport za emocje i widowiskowość, a także rodzinną atmosferę na trybunach. To sport, który udowadnia że dzięki pracy zespołowej zawsze udaje się osiągnąć więcej.

Stwórzmy więc razem Twoje wymarzone wnętrze!