Przejdź do treści

oferta – całe mieszkanie

wybierz pakiet dla siebie

 • Czy właśnie odebrałeś klucze od dewelopera ale nie jesteś pewny jak chcesz urządzić swoje mieszkanie?
 • Czy Twoje mieszkanie już dawno zasługuje na remont, bo meble są nie pierwszej nowości, a tapeta ma niemodny wzór?
 • Czy może zdecydowałeś się na budowę domu, ale nie wiesz jak go urządzić?

W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość, już nie musisz się martwić. Bardzo chętnie Ci pomogę i stworzę dla Ciebie idealne pod względem funkcjonalnym pomieszczenia, które trafią w Twój gust i potrzeby.

Pomogę Ci poczuć się jak u siebie w domu.

Przygotowałam dla Ciebie 3 pakiety, dzięki którym to Ty możesz zadecydować jaka forma mojej pomocy jest Ci potrzebna. Możesz wybrać ten pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i chęci zaangażowania w remont. Pamiętaj też, że każdy pakiet można zmodyfikować tak by odpowiadał Twoim potrzebom.

89PLN/ m2

Pakiet podstawowy komfort

 • Indywidualna ankieta projektowa
 • 1 wersja funkcjonalno-stylistyczna projektu
 • Realistyczne wizualizacje 3D Twojego wnętrza
 • Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych
 • Gwarancja ceny i terminu
179PLN/ m2

Pakiet pełna chata

GRATIS – Panorama widok 360 stopni
 • Indywidualna ankieta projektowa
 • 2 wersje funkcjonalno-stylistyczne projektu
 • Realistyczne wizualizacje 3D Twojego wnętrza
 • Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych
 • Gwarancja ceny i terminu
 • Lista zakupów mebli i dekoracji zaplanowanych zgodnie z Twoim budżetem
 • Zestawienie ilościowe materiałów wykończeniowych
 • Projekt lokalizacji przyłączy elektrycznych
 • Projekt lokalizacji punktów oświetleniowych
 • Projekt lokalizacji punktów wodnych
 • Projekt wykonawczy dla ekipy remontowej

PAKIET PODSTAWOWY KOMFORT

Pakiet Podstawowy Komfort to pakiet dla osób, które lubią samodzielnie działać, mają dużo pomysłów, z łatwością wyszukują meble i dekoracje, które im się podobają i są zgodne z ich oczekiwaniami. Podejmują świadome decyzje stylistyczne ale nie potrafią sobie wyobrazić tego w swoim wnętrzu. Trudno im to sobie wszystko poukładać i dopasować.

Jeśli czujesz, że to o Tobie to ten pakiet będzie dla Ciebie idealny.

Co otrzymasz w tym Pakiecie?

Indywidualna ankieta projektowa – otrzymasz indywidualną ankietę projektową, zestaw specjalnie opracowanych pytań dzięki którym uporządkujesz swoje potrzeby i wizję wyglądu Twojego mieszkania czy domu. Pozwoli Ci ona skupić się na Twoich najważniejszych potrzebach i elementach wystroju. Dzięki tej ankiecie będziesz mieć pewność, że projekt będzie dopasowany do Ciebie i będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom,a mieszkanie będzie wyglądać tak jak to sobie wymarzyłeś/łaś.

Jedna wersja funkcjonalno-stylistyczna i realistyczne wizualizacje projektu – komplet realistycznych zdjęć 3D całego wnętrza, będzie to swoista propozycja funkcjonalności oraz stylistyki Twojego wnętrza. Dzięki ankiecie, którą wypełnisz, na wizualizacjach zobaczysz pomieszczenia, które będą spójne z Twoimi założeniami, stylem i kolorystyką. Jeśli będziesz miał taką potrzebę, po otrzymaniu zdjęć i wspólnym omówieniu projektu, masz możliwość wykonania do trzech poprawek.

Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych – będą to rzuty wnętrza 2D, rysunki techniczne zawierające podstawowe wymiary przestrzenne, dokładne rozplanowanie wnętrza oraz umiejscowienie mebli. Z tą dokumentacją, nie będziesz miał wątpliwości czy wybrana przez Ciebie kanapa zmieści się w pokoju, zyskasz pewność że Twoje wybory są słuszne i idealnie wpasowują się w Twoją przestrzeń.

Gwarancja ceny i terminu – gwarantuję Ci niezmienną cenę z dnia podpisania Umowy, nawet jeśli zarezerwujesz swój termin z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, a dzięki gwarancji terminu, który jest zapisany w umowie, zyskasz również pewność, że Twój projekt będzie gotowy zanim rozpoczniesz prace budowlane i wykończeniowe.

PAKIET SPOKOJNA GŁOWA

Pakiet Spokojna Głowa to pakiet dla osób, które są w stanie samodzielnie podejmować drobne decyzje remontowe. Które chcą kontrolować proces remontu, dokonywać konkretnych ustaleń z wykonawcami. Osoby, które chcą dokonywać mądrych zakupów u sprawdzonych producentów.

Jeśli czujesz, że to o Tobie to ten pakiet będzie dla Ciebie.

Co otrzymasz w tym Pakiecie?

Wszystko to co w pakiecie Podstawowy Komfort czyli:

indywidualna ankieta projektowa, jedna wersja funkcjonalno-stylistyczna projektu i realistyczne wizualizacje 3D, dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych, gwarancja ceny i terminu,

a także:

Lista zakupów mebli i dekoracji zaplanowanych zgodnie z Twoim budżetem – otrzymasz listę produktów zgodnych z wybraną przez Ciebie wersją projektu. Każdy produkt z listy posiada bezpośrednie linki do sklepu, dzięki czemu oszczędzisz czas na wyszukiwanie produktów w sklepach.

Zestawienie ilościowe materiałów wykończeniowych – wykaz materiałów wykończenia podłóg i ścian. Będziesz dokładnie wiedział jakie panele podłogowe czy deski wybrać. Jaki użyć gres, płytki na ścianę, kolorystykę i rodzaj farb, tapety oraz inne powłoki ścienne oraz jaką ilość kupić.

GRATIS otrzymasz również widok typu Panorama, czyli widok 360O Twojego pomieszczenia.

Sprawdź jak wygląda Panorama

PAKIET PEŁNA CHATA

Pakiet Pełna Chata to pakiet dla osób, które nie mają czasu na remont, męczą je rozmowy z wykonawcami czy producentami mebli. Dla osób, które chcą aby ich remont przebiegł sprawnie, a wszelkie ustalenia były ograniczone do niezbędnego minimum, mając pewność że wykonawcy wiedzą co mają robić.

Jeśli czujesz, że to o Tobie to ten pakiet będzie do Ciebie dopasowany.

Wszystko to co w pakiecie Spokojna Głowa, z tym że dodatkowo otrzymasz nie jedną, a dwie realistyczne wizualizacje 3D pomieszczenia, dwie propozycje funkcjonalności oraz stylistyki Twojego wnętrza do wyboru

Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych zostanie przeze mnie stworzona po ustaleniu ostatecznej wersji wizualnej wnętrza czyli po wszystkich poprawkach. Będzie ona pomocna podczas uzyskania wyceny u wykonawców i ustalania szczegółów z ekipą remontową.

Projekt lokalizacji przyłączy elektrycznych – komplet rzutów 2D pomieszczenia, rysunki techniczne z oznaczonymi punktami elektrycznymi, które będą wyznaczone zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ustalonej koncepcji wnętrza.

Projekt lokalizacji punktów oświetleniowych – komplet rzutów 2D pomieszczenia, rysunki techniczne z oznaczonymi punktami oświetleniowymi, które będą wyznaczone zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ustalonej koncepcji wnętrza.wodno-kanalizacyjnymi

Projekt lokalizacji punktów wodnych – komplet rzutów 2D pomieszczenia, rysunki techniczne z oznaczonymi punktami wodno-kanalizacyjnymi, które będą wyznaczone zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ustalonej koncepcji wnętrza.

Projekt wykonawczy dla ekipy remontowej – szczegółowa instrukcja przygotowania pomieszczenia dla ekipy remontowej. Zawiera ona wykaz najważniejszych podpowiedzi i uwag do wykonania Twojego remontu, między innymi takich jak kierunek i konkretna lokalizacja paneli czy desek podłogowych, a także glazury i gresu.

Dzięki tym 4 projektom uzyskasz pewność, że ekipa remontowa wie dokładnie jak i gdzie poprowadzić kable elektryczne, w którym miejscu zamontować gniazdka, oświetlenie, a także wie czy ułożyć glazurę wzdłuż czy szerz ściany. Ograniczysz swoje zaangażowanie w remont do minimum i zyskasz czas na inne swoje aktywności.

GRATIS otrzymasz również Panoramę, czyli widok 360O Twojego pomieszczenia dzięki czemu będziesz mógł poczuć jego klimat jeszcze przed całym remontem.

Decydując się na współpracę ze mną zyskujesz projekt pomieszczeń, w których będziesz czuł się jak w domu. Będą one spełniać Twoje oczekiwania funkcjonalne jaki i stylistyczne. Ze mną nie będziesz się martwić o pieniądze bo projekt będzie zgodny z Twoim budżetem.

To będzie Twoje wymarzone miejsce na ziemi.

Jak wygląda współpraca ze mną i co Cię czeka?

 • * Kontaktujesz się ze mną mailowo lub przez formularz
 • * Podpisujemy umowę i ustalamy harmonogram
 • * Wypełniasz indywidualną ankietę projektową
 • * Opracowuję dla Ciebie projekt wizualny
 • * Wprowadzam uzgodnione poprawki
 • * Przygotowuję dodatkową dokumentację (zgodnie z wybranym przez Ciebie pakietem)
 • * Cieszysz się swoim wymarzonym domem

Nie zwlekaj napisz do mnie już dziś i zarezerwuj swój termin.

Przeprowadzę Cię przez cały proces projektowy i sprawię, że zamieszkasz w swoim wymarzonym domu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez magdalenaszymko.pl w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.