Przejdź do treści

oferta – jedno pomieszczenie

wybierz pakiet dla siebie

 • Czy masz problem z funkcjonalnością swojej kuchni czy salonu?
 • Czy Twoja sypialnia nadal czeka na remont?
 • Czy już czas zrobić remont w łazience i tym razem chcesz by Twoi goście mówili WOW wchodząc do niej?
 • Czy może dzieci rosną, a ich pokój nadal przypomina pokój niemowlaka?

W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość, już nie musisz się martwić. Bardzo chętnie Ci pomogę i stworzę dla Ciebie idealne pod względem funkcjonalnym wnętrze, które trafi w gust i potrzeby wszystkich domowników.

Pomogę Ci poczuć się jak u siebie w domu.

Przygotowałam dla Ciebie 3 pakiety dla pojedynczych pomieszczeń. Znajdziesz je w wersji podstawowej jak i rozszerzonej o dokumentacje techniczne oraz dodatkową wersję funkcjonalno-stylistyczną. Pamiętaj też, że każdy pakiet można zmodyfikować tak by odpowiadał Twoim potrzebom.

1090/1490/1690PLN

Pakiet jedno wnętrze

do 7 m2 / 8-14 m2 / 15-20 m2 / powierzchnie powyżej 20 m2 wyceniane są indywidualnie
 • Indywidualna ankieta projektowa
 • 1 wersja funkcjonalno-stylistyczna pomieszczenia
 • Realistyczne wizualizacje 3D Twojego wnętrza
 • Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych
 • Gwarancja ceny i terminu
1290/1690/1890PLN

Pakiet jedno wnętrze+

do 7 m2 / 8-14 m2 / 15-20 m2 / powierzchnie powyżej 20 m2 wyceniane są indywidualnie
 • Indywidualna ankieta projektowa
 • 1 wersja funkcjonalno-stylistyczna pomieszczenia
 • Realistyczne wizualizacje 3D Twojego wnętrza
 • Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych
 • Gwarancja ceny i terminu
 • Lista zakupów mebli i dekoracji zaplanowanych zgodnie z Twoim budżetem
 • Zestawienie ilościowe materiałów wykończeniowych
1790/2190/2390PLN

Pakiet Jedno wnętrze ++

do 7 m2 / 8-14 m2 / 15-20 m2 / powierzchnie powyżej 20 m2 wyceniane są indywidualnie
 • Indywidualna ankieta projektowa
 • 2 wersje funkcjonalno-stylistyczne pomieszczenia
 • Realistyczne wizualizacje 3D Twojego wnętrza
 • Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych
 • Gwarancja ceny i terminu
 • Lista zakupów mebli i dekoracji zaplanowanych zgodnie z Twoim budżetem
 • Zestawienie ilściowe materiałów wykończeniowych
 • Projekt lokalizacji punktów elektrycznych
 • Projekt lokalizacji punktów oświetleniowych
 • Projekt lokalizacji punktów wodno-kanalizacyjnych
 • Projekt wykonawczy dla ekipy remontowej

PAKIET JEDNO WNĘTRZE

To pakiet dla osób, które stoją przed wyzwaniem jakim jest remont jednego pomieszczenia. Chcą dopasować je stylem i kolorystyką do pozostałych pomieszczeń w domu, jednocześnie zachowując wyjątkowy klimat. Ten pakiet idealnie sprawdzi się dla osób, które wiedzą jak ma wyglądać ich wnętrze, osób które lubią samodzielnie działać, mają dużo pomysłów, z łatwością wyszukują meble i dekoracje, które im się podobają i są zgodne z ich oczekiwaniami. Podejmują świadome decyzje stylistyczne ale nie potrafią sobie wyobrazić tego w swoim wnętrzu. Trudno im to sobie wszystko poukładać i dopasować.

Jeśli czujesz, że to o Tobie to ten pakiet będzie dla Ciebie idealny.

Co otrzymasz w pakiecie Jedno Wnętrze?

Indywidualna ankieta projektowa – otrzymasz indywidualną ankietę projektową, zestaw specjalnie opracowanych pytań dzięki którym uporządkujesz swoje potrzeby i wizję wyglądu Twojego wnętrza, a także skupisz się na najważniejszych potrzebach i elementach wystroju. Dzięki tej ankiecie zyskasz wnętrze, które będzie dopasowane do Ciebie i będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom, a wybrane wnętrze będzie wyglądać tak jak to sobie wymarzyłeś/łaś.

Jedna wersja funkcjonalno-stylistyczna i realistyczne wizualizacje projektukomplet realistycznych zdjęć 3D całego wnętrza, będzie to swoista propozycja funkcjonalności oraz stylistyki Twojego wnętrza. Dzięki ankiecie, którą wypełnisz, na wizualizacjach zobaczysz pomieszczenia, które będą spójne z Twoimi założeniami, stylem i kolorystyką. Jeśli będziesz miał taką potrzebę, po otrzymaniu zdjęć i wspólnym omówieniu projektu, masz możliwość wykonania do trzech poprawek.

Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych – będą to rzuty wnętrza 2D, rysunki techniczne zawierające podstawowe wymiary przestrzenne, dokładne rozplanowanie wnętrza oraz umiejscowienie mebli i dodatków. Z tą dokumentacją, nie będziesz miał wątpliwości czy wybrana przez Ciebie wanna zmieści się w łazience albo czy narożnik do salonu nie będzie za duży. Zyskasz pewność że Twoje wybory są słuszne.

Gwarancja ceny i terminu – gwarantuję Ci niezmienną cenę z dnia podpisania Umowy, nawet jeśli zarezerwujesz swój termin z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zyskasz dzięki temu również pewność, że Twój projekt będzie gotowy zanim rozpoczniesz prace budowlane i wykończeniowe.

PAKIET JEDNO WNĘTRZE +

Pakiet Jedno Wnętrze + to pakiet dla osób, które stoją przed wyzwaniem jakim jest remont jednego pomieszczenia. Chcą dopasować je stylem i kolorystyką do pozostałych pomieszczeń w domu, jednocześnie zachowując wyjątkowy i indywidualny klimat.

Pakiet Jedno Wnętrze+ idealnie sprawdzi się dla osób, które są w stanie samodzielnie podejmować drobne decyzje remontowe. Które chcą kontrolować proces remontu, dokonywać konkretnych ustaleń z wykonawcami. Osoby, które chcą dokonywać mądrych zakupów u sprawdzonych producentów.

Jeśli czujesz, że to o Tobie to ten pakiet będzie dla Ciebie idealny.

Co otrzymasz w pakiecie Jedno Wnętrze +?

Wszystko to co w pakiecie Jedno Wnętrze, czyli:

indywidualna ankieta projektowa, jedna wersja funkcjonalno-stylistyczna projektu i realistyczne wizualizacje 3D, dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych, gwarancja ceny i terminu,

oraz:

Lista zakupów mebli i dekoracji zaplanowanych zgodnie z Twoim budżetem – otrzymasz listę produktów zgodnych z wybraną przez Ciebie wersją projektu. Każdy produkt z listy posiada bezpośrednie linki do sklepu, dzięki czemu oszczędzisz czas na wyszukiwanie produktów w sklepach.

Zestawienie ilościowe materiałów wykończeniowych – wykaz materiałów wykończenia podłóg i ścian. Będziesz dokładnie wiedział jakie panele podłogowe czy deski wybrać. Jaki użyć gres, płytki na ścianę, kolorystykę i rodzaj farb, tapety oraz inne powłoki ścienne oraz jaką ilość kupić.

GRATIS otrzymasz również widok typu Panorama, czyli widok 360O Twojego pomieszczenia.

Sprawdź jak wygląda Panorama

Pakiet Jedno Wnętrze ++ to pakiet dla osób, które stoją przed wyzwaniem jakim jest remont jednego pomieszczenia. Chcą dopasować je stylem i kolorystyką do pozostałych pomieszczeń w domu, jednocześnie zachowując wyjątkowy i indywidualny klimat.

Pakiet ten idealnie sprawdzi się dla osób, które nie mają czasu na remont, męczą je rozmowy z wykonawcami czy producentami mebli. Dla osób, które chcą aby ich remont przebiegł sprawnie, a wszelkie ustalenia były ograniczone do niezbędnego minimum, mając pewność że wykonawcy wiedzą co mają robić.

Jeśli czujesz, że to o Tobie to ten pakiet będzie dla Ciebie idealny.

Wszystko to co w pakiecie Jedno Wnętrze+, z tym że w pakiecie Jedno Wnętrze ++ otrzymasz nie jedną, a dwie realistyczne wizualizacje 3D pomieszczenia, dwie propozycje funkcjonalności oraz stylistyki Twojego wnętrza do wyboru.

Dokumentacja wymiarowa w postaci rysunków technicznych zostanie przeze mnie stworzona po ustaleniu ostatecznej wersji wizualnej wnętrza czyli po wszystkich poprawkach. Będzie ona pomocna podczas uzyskania wyceny u wykonawców i ustalania szczegółów z ekipą remontową.

Projekt lokalizacji przyłączy elektrycznych – komplet rzutów 2D pomieszczenia, rysunki techniczne z oznaczonymi punktami elektrycznymi, które będą wyznaczone zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ustalonej koncepcji wnętrza.

Projekt lokalizacji punktów oświetleniowychkomplet rzutów 2D pomieszczenia, rysunki techniczne z oznaczonymi punktami oświetleniowymi, które będą wyznaczone zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ustalonej koncepcji wnętrza.

Projekt lokalizacji punktów wodno -kanalizacyjnych – komplet rzutów 2D pomieszczenia, rysunki techniczne z oznaczonymi punktami wodno-kanalizacyjnymi, które będą wyznaczone zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ustalonej koncepcji wnętrza.

Projekt wykonawczy dla ekipy remontowej – szczegółowa instrukcja przygotowania pomieszczenia dla ekipy remontowej. Zawiera ona wykaz najważniejszych podpowiedzi i uwag do wykonania Twojego remontu, między innymi takich jak kierunek i konkretna lokalizacja glazury i gresu.

Dzięki tym 4 projektom uzyskasz pewność, że ekipa remontowa wie dokładnie jak i gdzie poprowadzić kable elektryczne, w którym miejscu zamontować gniazdka, oświetlenie, a także wie czy ułożyć glazurę wzdłuż czy szerz ściany. Ograniczysz swoje zaangażowanie w remont do minimum i zyskasz czas na inne swoje aktywności.

GRATIS otrzymasz również Panorama, czyli widok 360O Twojego pomieszczenia, dzięki czemu będziesz mógł poczuć jego klimat jeszcze przed całym remontem.

Decydując się na współpracę ze mną zyskujesz projekt pomieszczeń, w których będziesz czuł się jak w domu. Będą one spełniać Twoje oczekiwania funkcjonalne jaki i stylistyczne. Ze mną nie będziesz się martwić o pieniądze bo projekt będzie zgodny z Twoim budżetem.

To będzie Twoje wymarzone miejsce na ziemi.

Jak wygląda współpraca ze mną i co Cię czeka?

 • * Kontaktujesz się ze mną mailowo lub przez formularz
 • * Podpisujemy umowę i ustalamy harmonogram
 • * Wypełniasz indywidualną ankietę projektową
 • * Opracowuję dla Ciebie projekt wizualny
 • * Wprowadzam uzgodnione poprawki
 • * Przygotowuję dodatkową dokumentację (zgodnie z wybranym przez Ciebie pakietem)
 • * Cieszysz się swoim wymarzonym wnętrzem

Nie zwlekaj napisz do mnie już dziś i zarezerwuj swój termin.

Przeprowadzę Cię przez cały proces projektowy i sprawię, że do tej pory problematyczne wnętrze stanie się Twoim ulubionym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez magdalenaszymko.pl w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.