Przejdź do treści

kurs: stwórz swoją sypialnię marzeń

🙂 Twoja sypialnia służy tylko do spania?

🙂 Nigdy nie doczekała się wykończenia, bo inne pomieszczenia były ważniejsze?

🙂 Wywołuje w Tobie niechciane emocje, przypomina o przeszłości?

🙂 Chciałabyś aby była Twoim azylem, odskocznią od dnia codziennego?

🙂 Potrzebujesz zmiany, a nie masz pojęcia jak to zrobić?

Jeśli odpowiedziałaś chociaż raz TAK, to nie czekaj już dłużej i zapisz się na kurs: Stwórz swoją Sypialnię Marzeń

Krok po kroku zaprojektujesz swoją bajecznie piękną sypialnię.

 1. Dowiesz się jak wykorzystać przestrzeń pokoju by zapewnić najlepsze ustawienie mebli i wygodę.
 2. Nauczysz się jak łączyć kolory, meble, dodatki by do siebie pasowały, a wnętrze było ciepłe i przytulne.
 3. Dowiesz się co zrobić by nie przesadzić z ilością dodatków i nie mieć problemu z nadmiernym sprzątaniem.
 4. Zepniesz wszystko w całość, dopracujesz detale i szczegóły w Twojej sypialni, by nadać jej wyrazistości.

A na koniec powiesz To jest MOJE miejsce. To tu odpoczywam, tu mogę się wyciszyć i zrelaksować.

zapisz się na kurs stwórz swoją sypialnię marzeń

Nazywam się Magdalena Szymko i jestem projektantem wnętrz.

Jednak nie zawsze nim byłam, kiedyś próbowałam zmieniać swoje wnętrza samodzielnie, zanim miałam wiedzę i umiejętności projektowania. I przyznam szczerze z różnym efektem. 😀

Nie chciałam zatrudniać projektanta, chciałam urządzić swoje wnętrze po swojemu. Wtedy nie istniały kursy on-line, a internet prawie nie istniał. Dziś za to, w internecie możemy znaleźć wszystko, ale czasem od nadmiaru informacji i to nie rzadko sprzecznych, aż głowa boli. Inspiracji jest cała masa, co chwila powstają nowe style, a producenci prześcigają się w nowych wzorach i kolorach.

Dziś jestem projektantem wnętrz i pomagam indywidualnym klientom zamieszkać w ich wymarzonych wnętrzach. Ale bardzo często spotykam na swojej drodze osoby, które chcą samodzielnie (tak jak ja wiele lat temu) urządzić swoje wnętrze.

Ponieważ dokładnie wiem jak to jest próbować zaprojektować wnętrze samemu bez odpowiedniej wiedzy, albo co gorsza z nadmiarem informacji i inspiracji, dlatego stworzyłam kurs, który od podstaw nauczy Cię jak zaprojektować swoją wymarzoną sypialnię. Dostaniesz niezbędne informacje by z powodzeniem stworzyć swój azyl.


Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla osób, które potrzebują zmiany i w związku z tym chcą samodzielnie wyremontować/urządzić swoją sypialnię bez pomocy projektanta. 

Mają dosyć faktu, że nie lubią przebywać w swojej sypialni, że służy im tylko do spania, albo że jest miejscem które nigdy nie doczekało się wykończenia i nie lubią spędzać w niej czasu.

Chcą upewnić się, że mogą zrobić to same, a proces zmiany pozwoli im uwierzyć we własne siły i możliwości.

 • 4 moduły – w których dowiesz się między innymi takich rzeczy jak zapewnić funkcjonalność wnętrza, jak łączyć ze sobą style i kolory, jak dobrać oświetlenie, tekstylia i dodatki. A także nauczysz się co zrobić by wnętrze było przytulne i wyjątkowe.
 • 4 workbooki – dzięki którym stworzysz swój moodboard i kompleksowy projekt sypialni
 • Naukę obsługi bezpłatnego programu do projektowania wnętrz – dzięki czemu zobaczysz jak będzie wyglądać Twoja sypialnia
 • 4 spotkania Q&A – na których będziesz mogła zadać pytanie do swojego projektu
 • Dostęp do prywatnej grupy na FB

Zobacz co mają do powiedzenia uczestniczki poprzedniej edycji:

„Jeszcze takie kursu nie było. Empatia prowadzącej, przystępny język, możliwość poznania programu do projektowania wnętrz. Super kurs.”

Iris – uczestniczka kursu

„Polecam ten kurs dlatego, że informacje w nim są jasne do zrozumienia, wszystko jest ciekawe i przydatne. Dzięki temu kursowi śmiało można brać się za urządzanie wymarzonej sypialni.”

Ewa – uczestniczka kursu

„Bardzo polecam uczestnictwo w tym kursie. Każda osoba nie zależnie od umiejętności i poziomu zainteresowania urządzaniem wnętrz znajdzie tu dla siebie interesujące informacje. Program przekazany bardzo rzetelnie, jestem zachwycona zaangażowaniem pani Magdaleny i organizacją kursu.”

Edyta – uczestniczka kursu

„Powiedziałabym, że kurs pomógł mi uporządkować pomysły w głowie. W każdym tygodniu podawane są w pigułce istotne informacje dotyczące projektu i aranżacji. Na pewno wspomniałabym o nauce homestylera, dzięki czemu można zobaczyć prawie na żywo to co się stworzyło. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić całości projektu i wybiera tylko kluczowe przedmioty, jak szafa, łóżko i komoda przez co pomieszczenie wydaje się być puste, mało przytulne. Kurs pokaże jak dostosować przedmioty, kolory, dodatki, oświetlenie żeby było dobrze :)”

Agnnieszka – uczestniczka kursu


I jak zapisujesz się?


Dodatkowe bonusy dla osób, które zapiszą się w pierwszej kolejności.

 • Mini kurs: Podstawy Homestylera – 4 mini lekcje podstawowej obsługi programu, dzięki którym z łatwością będziesz tworzyć projekty dowolnych wnętrz.
 • Indywidualna 30 minutowa konsultacja – spotkamy się na Zoom, by omówić Twój projekt sypialni.
 • Poradnik produktowy – zawierający zestawienie sprawdzonych producentów z moimi kodami zniżkowymi.

wchodzisz w to?